Використовуй мудрість поколінь: чому не можна дарувати рушник
Наші пращури уважно ставились до подарунків і вірили в те, що кожна річ здатна володіти неповторною енергетикою. Потрапляючи в будинок, вона може наповнити його позитивною або негативною енергією. При виборі подарунка дуже важливо враховувати народні прикмети, за якими рушник є не найкращою річчю.
У давнину рушники асоціювалися у людей з ритуалом поховання та поховання. Вони використовувалися для підтримки, коли процесія несла покійного на цвинтар. Саме тому вважається, що рушник в якості подарунка приносить хвороби, невдачі і конфлікти.
Ще одна прикмета свідчить, що той, хто подарував рушник може розлучитися з тим, кому він піднесе подарунок. У колишні часи дружини збирали своїм чоловікам в дорогу їжу та необхідні речі, загортаючи їх у рушник, тому в свідомості людей закріпилося, що ця річ символізує розлуку на довгий час.
Езотерики дотримуються дещо іншої точки зору і вважають, що рушники можна дарувати тільки в тому випадку, якщо на них присутні малюнки, що символізують успіх і гроші. Подарунок з цими зображеннями стане добрим талісманом.
Забобони свідчать, що подаровані рушники можуть принести невдачі у тому випадку, якщо не припали до душі того, кому призначалися. Також не варто дарувати дитячі рушники, їх повинна вибирати тільки особисто мама малюка, щоб не накликати на нього біду.